Team |
Opponent |
From |
To |
Location |
Bantam A1-2 Davie
|
Cedar Rapids Big Bear
|
TBD |
TBD |
Cedar Rapids
|
Bantam B1-3 Meyer
|
TBD
|
TBD |
TBD |
Cedar Rapids
|
Squirt A1 Kulp
|
FireBird Tournament
|
TBD |
TBD |
STL
|
8UMi White-6 McGowen
|
Mutton City Shootout
|
TBD |
TBD |
Owensboro
|
Squirt A2-2 Michael
|
CHA Falcons- Patrick
|
12:15 AM |
1:15 AM |
Wentzville Ice Arena
|
Squirt A3 Cacioppo
|
Winter Club
|
7:15 AM |
8:15 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
Bantam B1-1 Winkler
|
Warriors
|
8:15 AM |
9:15 AM |
Wentzville Ice Arena
|
Bantam A3-1 Bextermueller
|
Jr Thunder
|
8:30 AM |
9:30 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
6U1-Blackwood, 6U1-Getz, 6U1-Zboray
|
Lady Falcons/Twin Bridges
|
8:30 AM |
9:30 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Peewee A3 Wisdom
|
Kansas City Jr Mavs
|
8:40 AM |
9:40 AM |
Fenton Forum Ice Arena
|
6U-Malawy
|
St. Louis Rockets
|
9:00 AM |
10:00 AM |
Brentwood Ice Rink
|
6U1-Ketsenburg
|
Rockets
|
9:00 AM |
10:00 AM |
Brentwood Ice Rink
|
6U1-Hensley
|
Rockets
|
9:00 AM |
10:00 AM |
Brentwood Ice Rink
|
Squirt B1 Heller
|
Highland Park Falcons
|
9:15 AM |
10:15 AM |
ImOn Ice
|
Squirt B3-2 Pieber
|
Rough Riders
|
9:15 AM |
10:00 AM |
1451 Coral Ridge Avenue
|
Squirt C1-1 Cole
|
Southern Illinois Ice Hawks
|
10:30 AM |
11:30 AM |
Affton Ice Rink
|
Bantam B1-2 Angelo
|
Consolation
|
10:30 AM |
11:30 AM |
TBD
|
Peewee C1-2 Phillips
|
STP C1-1 - Saffer
|
10:30 AM |
11:30 AM |
Centene Community Ice Center
|
Bantam B2-2 Liscombe
|
Affton all Americans
|
10:30 AM |
11:30 AM |
Fenton Forum Ice Arena
|
Peewee C1-1 Saffer
|
STP Phillips
|
10:30 AM |
11:30 AM |
Centene Community Ice Center-Barn
|
Bantam A3-2 Maschmidt
|
TBD - Championship
|
11:00 AM |
12:00 PM |
ImOn Ice
|
Bantam B1-2 Angelo
|
Final
|
11:15 AM |
12:15 PM |
ImOn Ice
|
18U AA-Royer
|
Rockets 18U - AA
|
11:15 AM |
12:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Bantam A3-2 Maschmidt
|
TBD - Consolation
|
11:45 AM |
12:45 PM |
The Rink at Coral Ridge
|
Bantam A2-2 Schoenholz
|
Evansville
|
11:45 AM |
12:45 PM |
Affton Ice Rink
|
8UMa White-2 Richardson
|
Meramec
|
11:45 AM |
12:15 PM |
Edge Ice Center
|
Peewee B2 Sommerich
|
Kirkwood
|
12:20 PM |
1:20 PM |
Centene Community Ice Center
|
8UMa White-2 Richardson
|
Evansville
|
12:45 PM |
1:15 PM |
Edge Ice Center
|
Peewee B3 Liscombe
|
Meramec Sharks
|
1:15 PM |
2:15 PM |
McKendree Metro Rec Plex
|
Peewee A3 Wisdom
|
Championship Game Vs Meramec
|
2:30 PM |
3:30 PM |
McKendree Metro Rec Plex
|
8UMa White-2 Richardson
|
Mid South Memphis
|
2:30 PM |
3:00 PM |
Edge Ice Center
|
8UMa White-2 Richardson
|
5th - 8th Place Games
|
3:00 PM |
3:30 PM |
Edge Ice Center
|
Bantam A3-1 Bextermueller
|
Warriors
|
3:00 PM |
4:00 PM |
Wentzville
|
8UMa White-2 Richardson
|
1st - 4th Place Games
|
3:30 PM |
4:00 PM |
Edge Ice Center
|
Peewee B1-1 Potocki
|
Twin Bridges A3
|
6:00 PM |
7:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee B1-2 Cafazza
|
Meramec Sharks*
|
7:15 PM |
8:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Teams |
From |
To |
Location |
10U Rec C1-2 Diefenbach
|
7:15 AM |
8:15 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
10U Rec C3-1 Brown
|
7:30 AM |
8:30 AM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
6U-Girard, 6U-Grossius, 6U-Kuntemeier, 6U-Ladd, 6U-Waltz, 6U1-Bruce
|
7:30 AM |
8:30 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
8UMa Red-1 Devine, 8UMa Red-2 Hoorman, 8UMi Red-3 Ketsenburg, 8UMa White-1 Alvarado, 8UMa White-3 Paul, 8UMi White-7 Wisdom
|
8:45 AM |
9:45 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
10U Rec C3-2
|
8:45 AM |
9:45 AM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
2008 Sting
|
9:45 AM |
10:45 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
8UMi White-8 Fields, 8UMa Blue-1 Dietz, 8UMa Blue-2 VanDeman, 8UMa Blue-3 Rowe, 8UMa Blue-4 Boschert, 8UMi Blue-5 Pfaender
|
10:00 AM |
11:00 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Squirt B2-1 Baeten
|
11:00 AM |
12:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Squirt A2-1 McFarland
|
12:15 PM |
1:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
8UMi Blue-6 Frazzetta, 8UMi Blue-7 Fankhouser, 8UMi Blue-8 Donaldson, 8UMi Blue-9 Schneider, 8UMi Blue10 Merkel, 8UMi Blue11 Fischer
|
1:00 PM |
2:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Squirt B2-2 Bextermueller
|
1:30 PM |
2:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
16U AA-Loveless
|
2:15 PM |
3:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Squirt B3-1 Luetkemeyer
|
2:45 PM |
3:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
16U A-Westhoff
|
3:30 PM |
4:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Squirt C2-1 Ballard
|
4:00 PM |
5:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Bantam A1-1 Hartmann
|
4:45 PM |
5:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee A1 Carapella
|
5:15 PM |
6:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Peewee C3 Mallett
|
6:00 PM |
7:00 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
Peewee C2 Larkin
|
6:30 PM |
7:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Bantam B3 Opela
|
8:20 PM |
9:20 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|